Organik Ihlamur 50 G

Organik Ihlamur 50 G (60)

Fiyat : ₺83,80(KDV Dahil)

İçindekiler;

Organik Çiçek ve Yaprak Ihlamur

Kuru, serin ve kokusuz yerde, güneş ışığına maruz bırakmadan saklayınız.

 

Mucizelerle dolu dallarından salkım salkım yaprakları sarkan, mis gibi kokan Ihlamur, olduğu ortamın hem havasını hem enerjisini temizleyen bir ağaçtır.

Yaprağı ayrı şifa çiçeği ayrı, kış mevsiminin gelişinin habercisi, içimizi her daim sıcacık yapan, kokusu huzur veren favorimiz, meşhur geleneksel kış içeceğimiz ıhlamur çayı.  Ihlamur çiçeklerinde çok sayıda faydalı bileşen bulunmaktadır. Organik Ihlamurun çiçeklerini çok seveceksiniz.

Baharda ıhlamur ağacının etrafa yaydığı mis gibi kokuyu içimize çekince kış günlerini hatırlarız.

Raya Organik Ihlamurları Coğrafyamızın verimli topraklarında organik tarım uygulamalarıyla hiçbir katkı maddesi ve kimyasal ilaç kullanmadan yetiştirilen ıhlamur ağaçlarının en değerli kısmı olan minik sarıçiçekleri mevsiminde toplanır, kurutulur ve paketlenerek sizlere ulaştırılır.

Raya Organik Ihlamuru içen müşterilerimiz, markanızın ıhlamurunu denediğimizden beri başka bir ıhlamuru içemez olduk diyorlar, çayınıza Raya Organik Bal eklemeyi unutmayın diye de ekliyorlar.  Ne mutlu bize. Ihlamurunuzu kaynatırken isteğinize göre içine yeşil elma, çubuk tarçın, limon koyabilirsiniz.

Her dönemde kullanılmış olan yararlı etkilerini saymakla bitiremeyeceğimiz Ihlamur, bağışıklık sistemimizi güçlendirmede bize destek olur. Bundandır ki hekimler saraylardan da eksik etmemişler Ihlamuru.

Ihlamur çayının içiminde sağladığı bilinen yararların yanı sıra ıhlamur saç ve cilt sağlığında da oldukça etkilidir. Bu nedenle kozmetik ürünlerde de ıhlamura rastlamamız mümkündür.

Raya organik Ihlamur ve Raya Organik Bal ikilimizi mutfaklarınızdan eksik etmeyin. Ihlamur çayınızı sağlıklı günlerde afiyetle yudumlayın. 

Özenle toplanan Ihlamurlar dikkatlice temizlenir, kurutulur ve ambalajlanır. Ambalajı açılmadığı sürece tazeliğini uzun süre korur.

Bu ürün ORNES GIDA PAZARLAMA VE TİC A.Ş tarafından 1.12.2004 tarihinde ve T.C 5262 sayılı Organik Tarım Kanunu ve ilgili Organik Tarım esasları ve uygulamasına ilişkin yönetmeliğe uygun olarak üretilmiştir.

( TR-OT-003 ) ECOCERT IMO DENETİM VE BELGELENDİRME LTD. ŞTİ tarafından sertifikalandırılmıştır.

Önemli Bilgileri;

Dengeli beslenme, büyüme, gelişme, sağlıklı ve üretken olarak uzun süre yaşamamız için en önemli etmenlerden birisidir. Gerekli olan besin öğelerini yeterli miktarlarda alınmadığında veya gereğinden az ya da çok alındığında, büyüme ve gelişmenin engellendiği ve sağlığın bozulduğu bilimsel olarak ortaya konmuştur. Vücudun büyümesi, dokuların gelişmesi, yenilenmesi ve çalışması için gerekli olan besin öğelerinin her birinin yeterli miktarlarda ve dengeli alınması vücutta uygun şekilde kullanılması gereklidir. İnsanlar yeterince yemesine karşın, her besin türünden yeterli ve dengeli şekilde almadığında, uygun seçim yapamadığı ya da yanlış pişirme yöntemi uyguladığında vücudumuz ihtiyacı olan besin öğelerinin bazılarını eksik alabilir veya hiç alamayabilir. Bu durumda, farklı sağlık problemleri ile karşılaşabiliriz. Yukarıda belirttiğimiz ürünümüz ancak bu kapsamda tüketildiği zaman belirtilen faydaları gösterir. Bu nedenle muhakkak çeşitli ve dengeli beslenelim.

 

Besin alerjileri vücudumuzun bağışıklık sistemi aracılığı ile besinlere karşı gösterdiği aşırı duyarlılık reaksiyonlarıdır. Bazı durumlarda ise bir alerjenin ve aşırı duyarlılık reaksiyonunun söz konusu olmamasına rağmen ‘’besin intoleransı’’ olarak bilinen reaksiyonlarda oluşabilir. Bu nedenle ürünlerimizi tüketmeden önce alerjiniz veya gıda intoleransınız olup olmadığını kontrol etmeniz sağlığınız açısından önemle tavsiye olunur.

 

"Verilen bilgiler bilgilendirme amaçlı olup doktor ve/veya bir başka profesyonel önerisi değildir. Sağlığınızla ilgili her türlü mesele için uzman bir doktora, beslenme ile ilgili her türlü mesele için de bir diyetisyene veya gıda mühendisine başvurmanız önerilir. Buradaki bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerin tüm sorumluluğu ilgili kişilere aittir. Bu sitedeki bilgiler iyi niyetle siteye eklenmiştir ve sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Raya Organik web sitesinde size doğru ve güncel bilgi vermek için ticari olarak elinden gelen gayreti göstermiş bulunmaktadır. Bununla birlikte, Raya Organik bu web sitesinde yer verilen, web sitesinden indirilen veya erişilen bilgilerin doğruluğu, güvenilirliği, güncelliği veya eksiksizliği konusunda herhangi bir garanti vermemektedir

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR