Organik Tam Yağlı Pastörize Jersey Sütü
Organik Tam Yağlı Pastörize Jersey Sütü
Organik Tam Yağlı Pastörize Jersey Sütü
Organik Tam Yağlı Pastörize Jersey Sütü

Organik Tam Yağlı Pastörize Jersey Sütü (0128)

Fiyat : ₺95,50(KDV Dahil)

1 Lt.

(Önemli Bilgi - Aynı gün teslimat seçeneği, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri saat 10.30'a kadar verilen siparişler için geçerlidir. Pazartesi günü verilen siparişler, Salı günü teslim edilecektir. Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri verilen siparişler ise ertesi hafta Salı günü teslim edilecektir.)

Bir hikaye için; tutku, sabır ve emek  gerekir.

Başarı hikayelerinin arkasında birden fazla görünmez kahramanlar vardır.

Bizim ilk kahramanlarımız tavuklarımız idi. Şimdi yeni bir hikaye ve yeni kahramanlar zamanı...


Afyonda 900 dekar arazi üzerine kurduğumuz üretim tesislerimizde yolculuğumuza yumurta üretimimizin yanı sıra süt ve süt ürünlerimiz ile hız kesmeden devam ediyoruz. Son yıllarda zararlarını tüm dünyanın fark ettiği intansif (yoğun) tarımın aksine geleneksel ve organik tarım uygulamaları ile topraklarımızı koruyarak geliştiriyoruz. Jersey kızlarımız ise bu hikayemizin yeni kahramanları.

Hikayemiz kaliteli süt tutkusuyla başladı!

 

Neden JERSEY ?

Bilimsel araştırmalar Jersey sütünün diğer ırklarının sütlerine oranla besin değerlerinin daha yüksek olduğunu göstermektedir.
Jersey sütü Holstein cinsi sütten %45, Simental cinsi sütten %25 daha fazla yağ içermektedir.
Ayrıca Jersey sütü diğer sütlere oranla daha fazla kalsiyum daha fazla protein,  A ve D vitamini içermektedir.

 

Hayvanlarımızın beslenmesi hormonsuz, GDO’suz, çoğunu kendi yetiştirdiğimiz organik yemlerle yapılır. Çiftliğimizde, kızlarımızın refahı için altlarının her daim kuru kalmasını sağlayan yeni nesil ızgaralı ahır sistemi tercih edilmiştir.

 

Hastalığa karşı ilk ve en iyi savunma korunmadır. Kızlarımızın  ve yavrularının  sağlık kontrolleri düzenli olarak uzman veteriner hekimler tarafından yapılmaktadır ve gerekli görüldüğünde öncelikle doğal ve alternatif tedavi yöntemleri tercih edilmektedir. 

Her zaman önce hayvanlarımızın sağlığını düşünürüz ve onlara en sağlıklı ve hijyen yaşam alanları sağlarız. 

Etik ve sürdürülebilir süt hayvancılığını yaptığımız işin merkezine alan uygulamalarımız sayesinde, Tüketicilerimizin sağlığı birinci önceliğimizdir.

 

Organiğin yarattığı farkı bilen ,kendisi ve  ailesi için her zaman daha  sağlıklısını isteyenler  için organik sertifikalı süt ve süt ürünlerimizi seçkin satış noktalarımızda sizlerle buluşturuyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR