Organik Çorbalık Tahıl Karışımı 500 G

Organik Çorbalık Tahıl Karışımı 500 G (25)

Fiyat : ₺105,00(KDV Dahil)

İçindekiler;

Organik buğday, Organik kırmızı mercimek, Organik yeşil mercimek, Organik pirinç

Alerjen Uyarısı: Gluten içeren Tahıl (Buğday)içerir.

Kuru, serin ve kokusuz yerde, güneş ışığına maruz bırakmadan saklayınız

 

Faydaları sayfalara sığmayacak kadar güçlü bakliyatları sizler için bir araya getirdik. Yüksek vitamin ve lif içerikli yapıları tam organik üretim ile birleşince lezzetlerini ve besleyiciliklerini daha da artırdılar.

Öncelikle özümüz dedik ve temel besinimiz buğday ile başladık.  Sizler için oldukça besleyici değerlere sahip, glisemik indeksi düşük olan durum buğdayını seçtik. Yeşilin gücünü unutmadık ve toprağın bize en güzel hediyelerinden biri olan Raya Organik Yeşil Mercimeğimizi ekledik. Beyaz kahramanımız, yüksek protein içeriği ve yağsız yapısı ile ihtiyaç duyduğumuz vitamin ve mineraller deposu olan Raya Organik Pirinç de yanlarına çok yakıştı. Son olarak güzel bir renk, güzel bir besin kaynağı daha eklemek istedik. Kırmızı yakışır diye düşündük. Raya Organik Kırmızı Mercimeğimiz tüm gücüyle enerjisiyle aralarında yerini aldı.

Kuvvetli bir vitamin deposu olsun istiyorduk. Öyle de oldu.  Raya Organik Çorbalık Tahıl Karışımı tam bir besin deposu oldu.

Ek gıdaya geçen bebeklerinize 8. aydan itibaren güvenle verebilirsiniz.  Besin deposu olan tüm bakliyat ürünleri gibi, sofralarınızdan eksik etmemenizi temenni ediyoruz.

Sağlıklı günlerde afiyetle tüketin.

Ambalajı açılmadığı sürece tazeliğini uzun süre korur.

Bu ürün ORNES GIDA PAZARLAMA VE TİC A.Ş tarafından 1.12.2004 tarihinde ve T.C 5262 sayılı

Organik Tarım Kanunu ve ilgili Organik Tarım esasları ve uygulamasına ilişkin yönetmeliğe uygun olarak üretilmiştir.

( TR-OT-003 ) ECOCERT IMO DENETİM VE BELGELENDİRME LTD. ŞTİ tarafından sertifikalandırılmıştır.

Önemli Bilgileri;

Dengeli beslenme, büyüme, gelişme, sağlıklı ve üretken olarak uzun süre yaşamamız için en önemli etmenlerden birisidir. Gerekli olan besin öğelerini yeterli miktarlarda alınmadığında veya gereğinden az ya da çok alındığında, büyüme ve gelişmenin engellendiği ve sağlığın bozulduğu bilimsel olarak ortaya konmuştur. Vücudun büyümesi, dokuların gelişmesi, yenilenmesi ve çalışması için gerekli olan besin öğelerinin her birinin yeterli miktarlarda ve dengeli alınması vücutta uygun şekilde kullanılması gereklidir. İnsanlar yeterince yemesine karşın, her besin türünden yeterli ve dengeli şekilde almadığında, uygun seçim yapamadığı ya da yanlış pişirme yöntemi uyguladığında vücudumuz ihtiyacı olan besin öğelerinin bazılarını eksik alabilir veya hiç alamayabilir. Bu durumda, farklı sağlık problemleri ile karşılaşabiliriz. Yukarıda belirttiğimiz ürünümüz ancak bu kapsamda tüketildiği zaman belirtilen faydaları gösterir. Bu nedenle muhakkak çeşitli ve dengeli beslenelim.

 

Besin alerjileri vücudumuzun bağışıklık sistemi aracılığı ile besinlere karşı gösterdiği aşırı duyarlılık reaksiyonlarıdır. Bazı durumlarda ise bir alerjenin ve aşırı duyarlılık reaksiyonunun söz konusu olmamasına rağmen ‘’besin intoleransı’’ olarak bilinen reaksiyonlarda oluşabilir. Bu nedenle ürünlerimizi tüketmeden önce alerjiniz veya gıda intoleransınız olup olmadığını kontrol etmeniz sağlığınız açısından önemle tavsiye olunur.

 

 

"Verilen bilgiler bilgilendirme amaçlı olup doktor ve/veya bir başka profesyonel önerisi değildir. Sağlığınızla ilgili her türlü mesele için uzman bir doktora, beslenme ile ilgili her türlü mesele için de bir diyetisyene veya gıda mühendisine başvurmanız önerilir. Buradaki bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerin tüm sorumluluğu ilgili kişilere aittir. Bu sitedeki bilgiler iyi niyetle siteye eklenmiştir ve sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Raya Organik web sitesinde size doğru ve güncel bilgi vermek için ticari olarak elinden gelen gayreti göstermiş bulunmaktadır. Bununla birlikte, Raya Organik bu web sitesinde yer verilen, web sitesinden indirilen veya erişilen bilgilerin doğruluğu, güvenilirliği, güncelliği veya eksiksizliği konusunda herhangi bir garanti vermemektedir

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR