Organik Yumurta
Organik Yumurta

Organik 30'lu M - Orta Boy Yumurta (53-62 G) (6)

Fiyat : ₺226,90(KDV Dahil)

İçindekiler;

M-Boy (53-62 gr) Organik Kahverengi Yumurta

 

(Önemli Bilgi - Aynı gün teslimat seçeneği, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri saat 10.30'a kadar verilen siparişler için geçerlidir. Pazartesi günü verilen siparişler, Salı günü teslim edilecektir. Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri verilen siparişler ise ertesi hafta Salı günü teslim edilecektir.)

Organik sertifikalı  yumurtalarımız  her  Tavuk için 4 metrekare serbest dolaşım arazisine sahip olan Afyon ve Tekirdağ'daki çiftliklerimizden günlük olarak  gelmektedir.

Ürünlerimiz arasında en çok sevilen ve tüketilen ürünümüz olan yumurtalarımız organik sertifikalı çiftliklerimizde sadece organik yemler ile beslenen tavuklarımızın yumurtalarıdır.

Tavuklarımız organik yem ve organik yonca ile besleniyor olup, bu yemler organik sertifikasına sahip yemlerdir ayrıca bu yemler gdo içermemektedir.

Organik yumurtanın sağlığa faydaları ve besleyiciliği oldukça yüksek olup, beslenme rejimimizin vazgeçilmezidir.

Organik yumurta ağır metal, toksik madde, pestisit, antibiyotik vb.. içermez

Omega 3 yağları, kolin, folik asit ve A, E, D, K vitaminleri yumurtanın sarısında bulunur.

Ayrıca yumurta sarısı; kalsiyum, demir, manganez, bakır ve fosfor yönünden de beyaza göre daha zengindir.

Sporcular ya da kolesterol hassasiyeti yaşayanlar protein alırken yağ almamak için çoğunlukla sadece yumurtanın beyazını tüketirler.

 

Bu ürün ORNES GIDA PAZARLAMA VE TİC A.Ş tarafından 1.12.2004 tarihinde ve T.C 5262 sayılı Organik Tarım Kanunu ve ilgili Organik Tarım esasları ve uygulamasına ilişkin yönetmeliğe uygun olarak üretilmiştir.

( TR-OT-003 ) ECOCERT IMO DENETİM VE BELGELENDİRME LTD. ŞTİ tarafından sertifikalandırılmıştır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR