Organik Evrim


Organik evrim, senin için de başlasın.


Organik ürünlerle beslenmek, mutfağımızda tam bir organik dönüşüm başlatmak, kendimiz ve sevdiklerimiz için atılabilecek en önemli adımlardan biri. Neden mi? Çünkü organik ürünler suni gübre ve diğer toksik maddeler kullanılmadan üretiliyor. Organik yiyecekler, yüksek seviyelerde C vitamini ve kalsiyum, magnezyum ve kanser savaşçısı antioksidanlar gibi temel mineraller içeriyor. Organik yiyeceklerde kalp krizi, migren, hiper aktivite, çocuklarda erken gelişim gibi sağlık problemlerine sebep olabilecek GDO ve benzeri içerikler bulunmuyor. Organik tarım; toprağı, havayı, temiz su kaynaklarını, genetik düzeni ve biyolojik çeşitliliği koruduğu gibi bunların sürdürülebilirliğini de sağlıyor. Mutfağımızdaki organik evrimin başlaması ve kesintisiz sürmesi için Raya, sertifikalı organik üreticilerle el ele verip sadece beslenmemize değil, ülkemizin ekonomisine de değerli bir katkıda bulunuyor. Çünkü organik tarım, toprak erozyonunu engelliyor, yinelenebilen enerji kaynaklarından faydalandığı için onların gelişimine de potansiyel yaratıyor ve genel enerji tüketiminde tasarruf sağlıyor. Konvansiyonel tarımla elde edilen ürünlerin içerdiği sentetik ve zararlı kimyasallardan korunmanın yolu, organik beslenmektir.
Raya’nın Organik Evrime Katkısı
‘Doğal yaşam çizgimiz’ sloganı ile yola çıkan Raya, Türkiye’nin en temiz topraklarında özenle yetiştirilen organik gıdaları her mutfağa ulaştırmak için geniş, hızlı ve kontrollü bir dağıtım organizasyonuna sahip.
Gerçekten organik koşullarda tarım yapılabilen köylerde, buna gönül vermiş ailelerin bahçelerinde Raya, bu iyiliği her yere yayma tutkusu ile aralıksız dolaşıyor.
Organik gıdaların kolay ulaşılabilir olması için Raya Türkiye’nin her yerinde keşifler yapıyor ve organik ürünleri sağlıklı ambalajlarında mutfaklarınızla buluşturuyor. Ürünlerine yenilerini eklemek, sizi yeni organik lezzetlerle tanıştırmak için büyük bir merakla durmadan yeni organik bahçeler araştırıyor.
Mutfağında ‘iyilik’ isteyenler ve organik ürünleri tercih edenler, organik tarımın çoğalmasına katkıda bulunmuş oluyorlar.
Bugün yediklerinizden güven duymak, yarın çocuklarımızın yiyebileceği temiz, genetiği ile sağlıksız biçimde oynanmamış meyveleri, sebzeleri, baharatları olsun istiyorsanız, siz de Raya’nın lezzetli, sağlıklı, taze ürünleriyle mutfağınızda organik evrimi hemen başlatabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.